Keller Williams Suburban Tampa - Ruby Thompson
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15160 Durango Circle, Brooksville, FL 34604
  Listing Courtesy Of: Keller Williams-Elite Partners, (352) 688-6500, Jacqueline M. King
  I ri - 428 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  17626 Glenapp Drive, Land O' Lakes, FL 34638
  Listing Courtesy Of: Tropic Shores Realty LLC, (727) 514-0712, Deborah J Mobley
  I ri - 1 302 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15921 SORAWATER DRIVE, LITHIA, FL 33547
  Listing Courtesy Of: TAMPA HOMESTYLES, 813-444-5885, Jaime Brown
  I ri - 192 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7325 S SAINT PATRICK STREET, TAMPA, FL 33616
  Listing Courtesy Of: CENTURY 21 CIRCLE, 813-643-0054, Joan Byrd
  I ri - 483 orë
  Open House
  Tur Virtual
  metra katrorë
  30360 Glenham Ct., Wesley Chapel, FL 33543
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Premier Properties (SM), 305-304-5789, Thomas Cavanagh
  I ri - 626 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (11d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  10836 STANDING STONE DRIVE, WIMAUMA, FL 33598
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS SOUTH SHORE, 813-641-8300, Joanne Durann
  I ri - 99 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  743 43RD AVENUE NE, SAINT PETERSBURG, FL 33703
  Listing Courtesy Of: RE/MAX COLLECTIVE, 813-438-7841, Heather Stotts LLC
  I ri - 150 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5463 PENTAIL CIRCLE, TAMPA, FL 33625
  Listing Courtesy Of: CHARLES RUTENBERG REALTY INC, 866-580-6402, Meg Puppa
  I ri - 8 088 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (55d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3008 KENSINGTON AVENUE, DAVENPORT, FL 33837
  Listing Courtesy Of: ABD REALTY, INC., 863-420-2100, Matthew Brown
  I ri - 268 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  204 SNAPPER WAY, POINCIANA, FL 34759
  Listing Courtesy Of: EXP REALTY LLC, 888-883-8509, Christopher Perryman
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Ruby Thompson
  Numri i licencës: SL3544564
  Ruby Thompson at Keller Williams Suburban Tampa

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cdus08ovar0kro0i1eqg.png
  Keller Williams Suburban Tampa
  2350 E State Road 60 Valrico, FL 33594
  Zyrë

  Ruby Thompson
  YOUR VETERAN REALTOR® SL3544564
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.